Uwaga! Darmowy seans filmowy w ramach projektu Kino Szkoła!

Spotkania będą odbywać się online (na platformie Zoom) 2 razy w miesiącu – w czwartki o godzinie 19:00 (czas spotkania: ok. 40 minut). Prowadzić je będzie dr Adam Andrysek – prelegent KinoSzkoły, medioznawca, wykładowca akademicki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Ruszamy w najbliższy czwartek 25 czerwca! Rozpoczynamy głośnym filmem fabularnym Macieja Pieprzycy „Jestem mordercą”, opowiadającym o śledztwie w sprawie jednego z najgłośniejszych polskich seryjnych morderców, tzw. „wampira z Zagłębia”.

Przed spotkaniem prosimy o obejrzenie filmu – jest dostępny bezpłatnie na stronie Ninateki: https://ninateka.pl/film/jestem-morderca-maciej-pieprzyca-1.

Wszystkie informacje w grupie:
KinoSzkoła – Dyskusyjny Online’owy Klub Filmowy.

https://www.facebook.com/groups/657228278470889/

Zachęcamy do jej odwiedzenia.

––––––––––––––––

Dyskusyjny Online’owy Klub Filmowy odbywa się w ramach programu Kultura Okiem Kamery. Wydarzenie będzie nagrywane i zostanie udostępnione publicznie na kanale YouTube KinoSzkoły. Udział w nim jest więc równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację i udostępnienie własnych wypowiedzi oraz wizerunku do celów realizacji założeń programu Kultura Okiem Kamery, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.