Międzynarodowy Festiwal Filmowy o totalitaryzmach

Zapraszamy na 3. Międzynarodowy Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach „Echa Katynia”!

W tej edycji ponownie spotykamy się w formule ON-LINE.

Ostatnie tygodnie udowodniły, że TOTALITARYZM to nie tylko historia, ale niestety teraźniejszość. TOTALITARYZM kojarzony głównie z ustrojem społecznym, to przede wszystkim losy ludzi takich, jak my. To narastająca przemoc, to walka systemu z tymi, którzy pragną zachować swoją wolność i godność.

Doświadczenia zwykłych ludzi i przesłanie z nich płynące często stały się inspiracją dla twórców filmowych.  W ten sposób przekazują nam przestrogę. A kto, jak nie my, Polacy, powinniśmy o tym pamiętać? W dziejach naszego kraju totalitaryzm odcisnął swoje wyraźne piętno.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy o symbolicznej nazwie „Echa Katynia”, został zainaugurowany w 2020 r. Odniósł on ogromny sukces, dlatego jego idea jest nadal kontynuowana.

Filmy możesz obejrzeć o dowolnej porze, w ciągu 72 godz. od wpisania kodu dostępu w czasie trwania Festiwalu, tj. pomiędzy 5-9 kwietnia 2022r.

Uwaga!!! Ilość miejsc ograniczona!!!

Filmy oraz informacje o nich znajdziecie na stronie: https://totalitaryzmy.pl/?fbclid=IwAR0zryfE2Tlt5B-7IgAE47m-Mfuk8wk9Iw2UTOGa0XZFlTf9WKk4eelAuz4