„Podróże są świetnym sposobem na ucieczkę od życia, ale średnim na życie”


Podróżnik, dziennikarz, reportażysta i organizator wypraw. Tomek Michniewicz przez ostatnie 13 lat odwiedził 52 kraje. W międzyczasie napisał pięć bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych. Prowadzi też program „Inny świat” w telewizji TTV i audycję „Reszta świata” w radiowej Trójce.

Tomek Michniewicz jest cenionym pisarzem książek podróżniczych. Otrzymał za nie m.in. nagrodę National Geographic „Traveler”, cztery statuetki na festiwalu sztuki mediów i podróży Mediatravel oraz nagrodę Osobowość Roku. Jest też członkiem jury Kolosów, najważniejszej nagrody podróżniczo-eksploratorskiej w Polsce oraz Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.

Spotkanie już dzisiaj w Księgarni Edukacyjnej online. Link do logowania otrzymają osoby, które wyślą wiadomość na e-maila: ksiegarniaedukacyjna@tlen.pl. AUTOGRAFY GWARANTOWANE!

Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie będziecie mogli uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy do przeczytania wywiadu z podróżnikiem, którego udzielił „Gazecie Wyborczej”.
Więcej: https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,16344338,tomek-michniewicz-podroze-sa-swietnym-sposobem-na-ucieczke.html