Wirtualne Targi Książki

Podczas odbywających się w dniach 14 – 25 października Wirtualnych Targów Książki czekają na Was spotkania m.in. z Wojciechem Mannem, Magdaleną Witkiewicz, Michałem Nogasiem, Wojciechem Chmielarzem, Markiem Krajewskim, Wojciechem Jagielskim, Elżbietą Cherezińską, Beatą Pawlikowską, Lisą Gardner, czy Jeffreyem Archerem.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie:

https://www.empik.com/empikultura/wydarzenia?start=49

A już dziś o godzinie 18:00 zapraszamy Was na spotkanie z Wojciechem Chmielarzem, autorem premierowej książki „Prosta sprawa”.

https://www.facebook.com/hashtag/targujonline

A o czym jest ta powieść?

„Prosta sprawa” to pełna akcji powieść sensacyjna, której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. 

Młody mężczyzna pewnego dnia przyjeżdża do Jeleniej Góry, gdzie zamierza odwiedzić swojego przyjaciela Prostego i spłacić dawno zaciągnięty dług. Kiedy jednak dociera na miejsce, zastaje zdemolowane mieszkanie. Puste, bez Prostego. Pojawiają się za to dwaj umięśnieni bandyci, którzy zaczynają zadawać dziwne pytania. A że zachowują się nieuprzejmie, wkrótce w ruch idą pięści, leje się krew. I tak mężczyzna zostaje przypadkowo wplątany w niebezpieczną grę. Nie zna jej zasad ani uczestników, ale wkrótce dowiaduje się, że stawka jest znacznie wyższa, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Kluczem do wszystkiego okazuje się Prosty, którego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy, i czeska mafia. W środku tego chaosu pojawia się także mafia romska, którym co rusz ktoś wstępuje na odcisk. Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi, bohater będzie musiał im wszystkim stawić czoła. A pomoże mu w tym pewna analityczka z ABW.